citec

CITEC

Dahua Group-CITEC 1972 yılında kurulmuş olup laparoskopik cihazlara ve endoskopik aksesuarlara odaklanmıştır. Dikey Ar-Ge, üretim, satış ve servis alanlarında entegre bir çözüm sağlayıcısıdır.

GMP ve IS013485'e göre kalite yönetim sistemini uygulamakta olup tüm ürünlerinde CE sertifikalarına hak kazanmıştır. Tüm Dünya'da 60'dan fazla ülkeye ve bölgeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Müşterilerine en iyi fiyatlar ile, etkin ve kaliteli ürünleri en iyi hizmet ile sunmayı taahüt eder. OEM ve ODM üretim sağlayarak Dünyadaki tıbbi cihaz sektöründe lider ve güvenilir bir tedarikçisi olmayı hedeflemektedir.

Katalog İndir


mednetic

MEDNETIC

MEDNETIC, Technocast A.Ş. grup markasıdır. Technocast, 15 yılı aşkın farklı sektörlerdeki üretim tecrübesini kullanarak, 2013 yılı itibarı ile yerli medikal ürün üretimine yatırım yapma kararı almıştır. 2 yıl süren AR-GE çalışmaları neticesinde MEDNETIC markası 2015 yılında doğmuştur. Bu süreçte endoskopi aksesuarları alanında 2 adet Tübitak 1507 projesi geliştirilmiş ve hibe alınmıştır.

MEDNETIC ilk ve ana ürün gamı olan endoskopi aksesuarları alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, Çerkezköy/Tekirdağ OSB'de bulunan Avrupa standartlarındaki temiz oda tesislerinde üretim yapmaktadır.

ISO 9001 ve ISO 13485 kalite sistemlerini kurmuş olan şirketimiz üretimini yaptığı ürünler için CE sertifikasına sahiptir.

Ana hedefi %100 yerli AR-GE ve üretim olan markamız ayrıca TECHNOCAST Ar-Ge merkezi içerisinde ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır.


Katalog


medwork

Medwork

1998 yılında Hoechstadt / Aisch'de kurulan endoskopik cihazların imalatı ve dağıtım faaliyetlerinde bulunan tıbbi teknoloji alanında hızla büyüyen bir firmadır.

ERCP'den, sitoloji fırçalarına kadar geniş ürün yelpazesi olan MedWork, Nürnberg'deki üretim tesisinde gastroenteroloji klinik ve uygulamalı ürünleri üretmektedir.

100'den fazla çalışana sahip firma, müşterilerine yüksek kalite standartlarında hizmet sunmaktadır.

Katalog İndir


vedkang

Vedkang

Jiangsu Vedkang Medical Science and Technology Co; Ar-Ge, üretim ve endoskopik aksesuar satışı konusunda uzmanlaşmıştır.

Şimdi birden ürün çeşidinde güçlü rekabet avantajını kullanarak kılavuz tel, tek kullanımlık taş çıkartma sepeti, tek kullanımlık taş çıkarıcı balon, dilatasyon balonu, kateter, tek kullanımlık poly snare, tek kullanımlık hemoklip, tek kullanımlık enjeksiyon iğneleri gibi ürünler üretmektedir.

Ürolojik minimal invaziv enstrümanlar çoğunlukla olmakla beraber üriner kılavuz tel, omurga balonu dilatasyon kateterleri gibi ürün çeşitlerine de sahiptir.

Katalog İndir